Ankara Bride Organizasyonu

Hayatınızın en özel “evet” yanıtını sevdiğiniz insana verdiniz ve düğün hazırlıklarına tam gaz başladınız, hatta düğününüze sayılı günler kaldı. Peki düğününüzden önce sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte doyasıya bir eğlenceye ne dersiniz? Yalnızca en yakın dostlarınızın katılımıyla gelin bekarlığa veda partisi düzenleyerek düğün öncesi stresinizi atabilir, kız kıza parti yapmanın tadını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Fasıl, ev partisi, gelin hamamı, spa veya tatil gibi farklı etkinliklerle bekarlığınıza veda edebilirsiniz.

  Son yılların yükselen trendi bekarlığa veda partilerinde çok sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte bekarlığın o görkemli büyüsüne yakışan bir veda organize ediyoruz. Yıllarca unutamayacağınız ve hep birlikte yaşayacağınız keyif dolu anları hayata geçiriyoruz. İsteğiniz doğrultusunda hazırlanmış mekanda doyasıya eğlenmek de size ve arkadaşlarınıza kalıyor.
Bekarlığa veda partinizi evinizin rahatlığında geçirmek isterseniz Bride to Be konsepti tam size göre. Evinizin bir odasını parti süslemeleri ile dekore ettikten sonra arkadaşlarınızla yemek yiyebilir, sinema gecesi yapabilir, dertleşebilir ve sabaha kadar dans edebilirsiniz. Bu parti alternatifi dışarıda yapılan etkinliklere göre biraz daha uygun fiyatlı olduğu için son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor.   Bride to Be Partisi demişken sabahlık modellerine değinmeden olmaz.  Çoğunlukla saten kumaştan hazırlanan sabahlık ve kimono modelleri, gelin için “Bride” nedimeler için ise “Bridesmaid” yazılı olarak pek çok mağazada satışa sunuluyor. Bu sabahlıklar talebe göre isime özel olarak da hazırlanabiliyor. Gelin için beyaz, pudra, dore ve inci renkli sabahlıklar tercih edilirken, nedimelere daha çok siyah, lacivert, sarı veya turuncu gibi renkler seçiliyor. Elbette piyasa leopar desenli, ışıltılı, kadife ve daha pek çok tarzda sabahlık bulmam mümkün.

Pakete dahil olmayanlar

  1. Professionel fotoğraf hizmeti ve video klibi
  2. Hediyelik magnet
  3. Hint kınası
  4. Gelin ve nedime sabahlığı
Telefon

+90 554 983 53 56

Mail

info@alyuorganizasyon.com

Adres

Ayvalı caddesi ışıtır sokak
21/A Keçiören/ANKARA.